Новости RSS 2.0

Компанія Sonac на XII Міжнародній конференції-виставці “Птахівництво-2016”Компанія Sonac на XII Міжнародній конференції-виставці “Птахівництво-2016”

Однією із довгоочікуваних подій 2016 року стала  XII Міжнародна конференція-виставка Птахівництво-2016 організатором якої вже багато років виступає Асоціація “Союз птахівників України” та Міністерство аграрної політики та продовольства України. Науково-практична виставка яка вже декілька років поспіль проходить в м.Трускавці в курортно-ресторанному комплексі Ріксос-Трускавець об’єднала представників більш ніж з 150 компаній.

Вперше в даному заході взяла участь європейська компанія “Sonac” яка входить в групу компаній Darling Ingredients. Маючи власне виробництво на 4-ох континентах і діяльність більш ніж в 60 країнах світу компанія Sonac є глобальним новатором та експертом з виробництва органічних, високоякісних інгредієнтів для продуктів харчування, кормів для тварин, удобрення, оліє хімічного та фармацевтичного виробництва.

 Компанія Sonac спеціалізується на виробництві протеїнів тваринного походження які використовуються у годівлі свиней, курей, пушних звірів, аквакультур, а саме:

- м`ясо-кісткове борошно

- м`ясне свиняче борошно

- м`ясо-кісткове куряче борошно  

- пір`їве борошно

- гемоглобін сухої свинячої крові

- суха свиняча кров

- плазма крові

- мінерали (дикальцій та трикальцій фосфат),

- кормові та харчові жири (курячий, свинячий, змішаний).

 

В рамках триденної конференції представником компанії Sonac - Тарасом Решетюком був проведений семінар на тему:

 

Білки тваринного походження в раціонах сучасного птахівництва” 

 Рослинні білкові раціони дешевші і безпечніші, ніж раціони з білка тваринного походження, але чи рівнозначні вони для бройлерних курчат? А їх продуктивність гірша чи краща? Я пропоную розглянути цю тему, опираючись на висновки австралійських дослідників, які були представлені на доповіді на Всесвітньому конгресі м'яса птиці в Бразилії. Їх висновок, як вони це називають, є «кроком назад для галузі».

M.M. Бруїхан, P.A. Іджі,

Школа навколишнього середовища і сільських наук, Університет Нової Англії, Австралія

Г. Клетвосі,

Inghams Enterprise, Leppington NSW, Австралія

Зернові, такі як пшениця, ячмінь та кукурудза, є основними джерелами енергії, які використовуються в австралійському птахівництві. Білок і його складові амінокислоти, в основному, забезпечуються завдяки рослинним інгредієнтам, такі як соєві боби, ріпак, горох, соняшник, але вони також присутні у побічних продуктах твариної переробки, зокрема, м'ясного борошна. Рослинний білок (РБ), є джерелом, як правило, незбалансованих амінокислотам, хоча існують значні відмінності в якості між цими джерелами, соя – в цілому розглядається як найкращий продукт з вищеперелічених.

Швидкість включення джерел РБ також може бути обмежена наявністю антипоживних факторів, такі як фітинова кислота, ферментні інгібітори та інші сполуки, які безпосередньо впливають на травлення або обмін речовин. Побічні продукти тваринного походження, такі як м'ясне борошно, м'ясо-кісткове борошно, кров'яне борошно і пір'єве борошно –  вище за вмістом білка та їх амінокислоти більш збалансовані, ніж у рослинних білках. Ці побічні продукти, таким чином, можуть включатись до  10% в традиційних раціонах птиці.

 Птиця, як правило, отримує найбільшу користь від використання побічних продуктів тваринного походження в раціонах, і відповідно, менше страждає, безпосередньо від деяких зоонозних захворювань, на відміну від великої рогатої худоби та інших  жуйних тварин. Але це тільки у випадках, якщо побічні продукти тваринного походження погано обробляються. Ми провели дослідження, щоб порівняти раціонами з РБ і тваринним білком, і результати суперечать один одному. Потім було проведено більше досліджень про можливості заміни більш дорогих рослинних джерел білку, як соя – альтернативними варіантами, як рапсовим, арахісовим, соняшниковим і люпиновим білком.

 Використання білкових раціонів

Експеримент був проведений в форматі 2 × 2 × 2 факторіала, з раціонами на РБ або ТБ; з або безмікробними ферментами; тварини також були розділені на самців (початкова вага, 44,9 ± 0,9 г) або самок (початкова вага, 45 ± 0,9 г).

В цілому 720(шт.) добових курчат-бройлерів Росс-308 були випадковим чином розподілені на вісім груп. Інші шістдесят курчат (обох статей) були вирощені до 14 днів, після чого вони були випадковим чином розподілені по раціонах РБ або ТБ, з доповненням мікробних ферментів. Цей крок був зроблений з метою оцінки корму курчатами. Останні були вирощені на раціоні відгодівлі, а потім на фінішному раціоні для 14-21 і 21-28 денного віку відповідно.

Основою раціону з ТБ становили: пшениця (≤36.0%), сорго (≤36.5%), висівки (5,0%), м'ясне борошно (≤10.0%), соєвий шрот (≤27.0%), макуха ріпаку (4,0%) і бавовняне борошно (4,0%), а також інші компоненти.

Раціони РБ не містили висівок і м'ясного борошна, в той час як монокальций фосфат був виключений з раціонів ТБ. Обидва набори раціонів були iso-калорійними (12.45, 12.55, 12.70 і 12.70 МДж/кг на стартер, відгодівлю, фінішер і вихід відповідно).

Протягом тих же етапів, вміст білку був 229.0, 210.0, 194.0 і 181.0 г/кг корму, відповідно. Продуктивність раціонів оцінювалось з точки зору ефективності споживання корму, зростання і конверсії корму кожні сім днів.

 Велика перевага

Споживання корму на 21 день було знижено на 6% в порівнянні з раціонами РБ (таблиця 1). Ця різниця була досягнута за допомогою збілшення ферментних добавок в раціони РБ (1-3%), але їх було менше  на раціонах з ТБ. Жива маса на 21 день була знижена на 3-4% на раціонах РБ і було збільшена за рахунок добавок ферментів (4%). Раціон РБ призвів до поліпшення коефіцієнта конверсії корму на 1%, а це додатково поліпшення (4%) за допомогою ферментних добавок. Однорідність стада на 14 днів була краще на раціонах з ТБ (близько 2%) і була збільшена шляхом додавання ферментних добавок у раціонах РБ (3%).

Протягом всього періоду відгодівлі (42 днів) споживання корму на раціонах РБ становила близько 10% - нижче, ніж на раціонах ТБ, але була поліпшена на 5-6% через додавання ферментних добавок. Жива вага була нижче на 6% на дієті РБ, але покращилася (5%) за допомогою додавання ферментів (ензимів). Коефіцієнт конверсії корму краще (на 1%) на дієтах РБ з подальшим поліпшенням (2,5%) за допомогою ферментних добавок. Однорідність стада на 28 дні була краще (1%) на дієтах РБ зі збільшенням (1%) за допомогою ферментних добавок.

Птиця зазвичай віддає перевагу раціонам ТБ, коли дається вибір (рисунок 1). На раціоні відгодівлі, птиця з'їла 62% ТБ і 38% РБ, в той час як на фінішері різниця була 82 і 18%, відповідно.

 Відповідні висновки

Ефективність споживання корму і приріст маси тіла птахів були нижче на раціонах з РБ, ніж на раціонах з ТБ. Проте існує невідповідність у результатах, отриманих дослідниками, які працюють з різними рецептурами кормів, що є перешкодою для промисловості, і унеможливлює дати однозначні висновки про поживну цінність раціонів з ТБ. Адже якість раціонів РБ буде залежати від базових інгредієнтів, які використовуються в рецептурі, а також, наскільки близько поживні характеристи раціонів схожі один з одним. Часто буває важко порівнювати ефективність рецептур через відмінності в концентрації поживних речовин в джерелах рослинних білків в порівнянні з джерелами ТБ. Рослинні джерела, як відомо, незбалансовані поживними речовинами, зокрема, амінокислотами. У цьому дослідженні, раціони були подібні в енергії, білках, мінералах і основних амінокислотах.

Коли птиці дали вибір у рівнозначних і збалансованих рецептурах, птиця обрала раціони з ТБ. Причина такої переваги не була встановлена. Основні мінерали, які будуть впливати на споживання корму, є Na, Cl і Zn. У цьому дослідженні, не було ніяких помітних відмінностей в концентраціях Na і Cl, але були невеликі відмінності у вмісті Zn. На нашу думку, ця різниця в Zn є не настільки значною, щоб настільки зменшити споживання раціонів з РБ. Грунтуючись на ефективності споживання, що спостерігалась в раціонах з РБ, цілком можливо, що вона може бути додатково збільшена, щоб повністю ліквідувати різницю між раціонами РБ і ТБ. Такий сценарій буде залежати від біотехнічних втручань, в тому числі варто враховувати методи обробки джерел рослинних білків до включення в раціон або використання відповідних харчових добавок в раціоні.

Мікробні ферменти, які були протестовані в даному дослідженні покращували продуктивність, особливо на дієтах РБ, але не були достатньо ефективними, щоб повністю ліквідувати різницю між раціонами.

Результати цього дослідження мали серйозні наслідки для австралійської промисловості відгодівлі курчат, яка використовувала у бройлерних раціонах здебільшого рослинні інгредієнти. 


IMG_92344

Міжнародна конференція і виставка Птахівництво-2016


Шановні колеги та партнери!!!

 Компанія Агро Форвард України – офіційний дистриб`ютор європейського лідера з виробництва протеїнових добавок тваринного походження компанії SONAC запрошує Вас відвідати стенд компанії SONAC  та семінар компанії на тему “Білки тваринного подження в раціонах птиці” на довгоочікуваній події року - ХII Міжнародній конференції і виставці “Птахівництво -2016” , що проходитиме з 13-15 вересня 2016 року в курортному комплексі “Ріксос-Прикарпаття”, Львівська обл., м.Трускавець, вул.,Городище 8.

 

Ласкаво просимо до зустрічі на стенді №15, хол Сенатор (2 поверх) та на нашому семінарі який відбудеться 14 вересня 0 17.05 год.

 

До зустрічі!

З повагою, колектив компанії

Агро Форвард України

                                               Sонак AGRO FORWARD UKRAINE LOGO Sонак

Міжнародний семінар: Переваги використання раціонів з високим вмістом кукурудзяного силосу в годівлі корів в умовах України.

23 червня 2016 року відбувся міжнародний семінар на  тему: Переваги використання раціонів з високим вмістом кукурудзяного силосу в годівлі корів в умовах України організований компанією “Агро Форвард України”. Семінар присвячений тематиці яка є найактуальнішою на сьогоднішній день в Україні – використання високого вмісту кукурудзяного силосу в раціонах корів, досвід американських ферм який повинен бути запроваджений на території України. Основною ціллю семінару є обмін міжнародним досвідом та знаннями в годівлі високопродуктивних корів.

На семінар було запрошено власників, керівників та провідних технологів передових господарств з різних куточків України.

Під час семінару  Доктор Лоуренс Джонс - провідний американський фахівець з питань годівлі, представник компанії American Farm Products в рамках презентації  “Заготівля, зберігання та ферментація силосу” та презентації “Економіка інокулянтів на кукурудзяному силосі“ детально розповів слухачам про основні чинники які повинні враховувати господарства для отримання силосу високої якості та вплив інокулянту на процес ферментації, проаналізував помилки які допускаються при заготівлі силосу цим самим знижуючи його цінність, а в результаті і продуктивність корів, представив калькуляцію використання інокулянту SilagePro.

Представник компанії Morse Agronomic Дейл Морс виступив із презентацією “ Інокулянти та їх зберігання” та детально пояснив гостям семінару основні переваги використання інокулянту SilagePro – консервант ефективність якого полягає в унікальному складі препарату, а саме 4 штами бактерій, що продукують молочну кислоту, і чотири ферменти, які відібрані спеціально для перетравлення клітинних стінок рослин. Жодна продукція іншої марки не містить цих ферментів, більше того більшість інокулянтів не містять ферментів взагалі. Завдяки плідній співпраці компанії Агро Форвард України та компанії Morse Agronomics українські молочні господарства мають можливість використовувати інокулянт SilagePro (американського виробництва -American Farm Products) при цьому отримувати силос високої якості з мінімальними витратами на його заготівлю.

Кандидат с/г наук та провідний консультант з годівлі молочної худоби Геннадій Бондаренко поділився успішним досвідом українських молочних ферм які перейшли на силосний тип годівлі корів в Україні, а саме  господарства в Чернігівській, Чекркаській обл., та інші.

Організатор семінару компанія Агро Форвард України висловлює подяку всім учасникам семінару та сподівається, що знання отриманні слухачами на семінарі будуть застосовані ними з метою подальшого розвитку молочних господарств.

     IMG_6599       IMG_6673   IMG_6802        

    AGRO FORWARD UKRAINE LOGO

Семінар 23 червня

 Шановні партнери!

ТОВ "Агро Форвард України" висловлює вам свою повагу та запрошує взяти участь у міжнародному семінарі на тему "Переваги використання раціонів з високим  вмістом кукурудзяного силосу в годівлі корів в умовах України".

Доповіді на семінарі:

- Лабораторія CVAS – нові підходи до оцінки якості об’ємистих кормів (Геннадій Бондаренко)

- Переваги силосного типу годівлі високопродуктивних корів ( Др. Лоуренс Джонс)

Інокулянти та їх використання (Дейл Морс)

Заготівля, зберігання та ферментація силосу (Др. Лоуренс Джонс)

- Економіка інокулянтів на кукурудзяному силосі ( Др. Лоуренс Джонс)

- Досвід використання силосного типу годівлі високопродуктивних корів в Україні ( Геннадій Бондаренко)

Семінар відбудеться 23 червня 2016, місто Київ.

За більш детальною інформацією телефонуйте за номером - 044 225 27 10/067 342 98 51

З повагою, колектив ТОВ "Агро Форвард України"

 AGRO FORWARD UKRAINE LOGO-олбиз


                   

    

МукоПро 80P: Аргументы к использованию


 • Избегайте резкого отъема
 • Избегайте повреждений кишечного барьера
 • Избегайте слабых и больных животных
 • Содействуйте их привыканию к твердым кормам

Объяснение формы аминокислоты

Форма аминокислоты в виде «белкового супа», полученная посредством гидролиза, является такой же, как ткани слизистой оболочки, из которой получают продукт.Это означает, что источник белка слизистых оболочек содержит все аминокислоты в нужных пропорциях в соответствии с требованиями растущего животного.Высокая биологическая ценность для животного, без каких-либо недостатков в сбалансированной форме аминокислоты.

Высокое содержание белка! (80%)

o Содержание зольных веществ - 15%, главным образом Сульфата натрия (Na2SO4); Это продукт (на) стадии сохранения фармацевтического процесса. Более 50% от исходного содержания соли было удалено с помощью уникального процесса Сонак

o Низкое содержание влаги

Очень низкая средняя молекулярная масса

На этапе гидролиза длинные белковые цепи аминокислот разрываются ферментами (протеазами и пептидазами). Благодаря этому, МукоПро является источником белка с очень низкой молекулярной массой!

Белковые фракции (80%) МукоПро 80 выглядят следующим образом:

 • 40% являются одиночными аминокислотами
 • 40% - ди- и трипептидами
 • 20% - олиго- или полипептидами

Это значит, что 80% от общего содержания белка меньше или равно трипептиду (трем аминокислотам)!

Это очень важно для прямой усвояемости кишечником.

При изучении кишечного барьера, были определены прямые механизмы поглощения для:

 • Одиночных аминокислот
 • Дипептидов
 • Трипептитов

o Все крупные молекулы пептида / белка должны быть гидролизованы в просвете кишечника, прежде чем поглощение станет возможно.

o Это означает, что 80% содержания белка МукоПро  поглощается непосредственно кишечным барьером. Остальные 20% - маленького молекулярного размера (олигопептиды), поэтому гидролизация не так трудна, перед поглощением. (Тем более, что МукоПро отлично растворяется => легкая гидролизация с помощью ферментативной активности). 

Суммарная/итоговая пищевая ценность

 • Улучшает потребление корма молодым животным
 • Гидролизат белка с высокой биологической ценностью
 • Стимулирует кишечный барьер
 • Очень питательный источник животного белка
 • Источник высоко усвояемых аминокислот и небольших пептидов
 • Усиливает функцию кишечного барьера и защитные системы/механизмы
 • Хороший профиль аминокислоты (без недостатка какой-либо аминокислоты)
 • на 100% растворяется в воде - идеально подходит для применения с молоком и йогуртом
 • Гипоаллергенен
 • Можно использовать на смешанных фермах (жвачные и нежвачные животные вместе)
 • 80% содержания белка МукоПро поглощается непосредственно кишечным барьером

 
Sонак

ЗОЛА В КОРМАХ. Предотвращение высоким содержанием золы в силоса из люцерны

 

Зола поступает в корма из двух источников:

1. Внутренние минералы в люцерне - кальций, магний, фосфор, калий

2. Внешние источники - грязь с поля и хранилищ.

Среднее содержание минеральных веществ в люцерне составляет 8%, остальные золы является загрязнением.

Почему зола вызывает беспокойство?

1. Каждый дополнительный 1% золы приводит к уменьшению на 1% содержания углеводородов - зола не добавляет корма питательностью и замещает питательные вещества.

2. Зола является буфером, который предотвращает падение рН в процессе брожения - способствует порче и образованию масляной кислоты.

Высокое содержание золы снижает качество кормов и может способствовать безвозвратном порче при хранении.

Каким может быть содержание золы?

Удерживайте содержание золы на минимальном уровне, 10% или менее это приемлемое содержание золы для силоса из люцерны.

Стратегии предотвращения высокому содержанию золы:

Высота среза: Люцерну срезают на высоте 4 см для получения высоких урожаев, но более высокий срез снижает содержание золы и повышает качество кормов. Срез на высоте 7-10 см обеспечивает низкий уровень золы и высокую питательную ценность. Высокая стерня удерживает валки над землей для лучшего высыхания и приводит к меньшему содержанию золы.

Широкий валок: Увеличивает скорость сушки и снижает необходимость в операциях по механической обработке, приводящие к снижению содержания золы.

Форма ножа: плоские ножи на ротационной косилке дискового типа подбирают меньше грязи по сравнению с ножом, изображённым слева. Ножи с угловым лезвием или серповидной формы предназначены для подбора сена с земли, но в то же время впитывают и подбирают большое количество грязи, особенно, когда почва сухая.

Грабли. Держите грабли таким образом, чтобы их зубцы совсем не касались земли. Барабанными приводными граблями можно управлять, не касаясь земли, и они собирают меньше золы. Колёсные грабли с приводом от колёс собирают больше золы и имеют настраиваться с максимальной плавностью, что позволяет вращать колеса. Если при использовании поднимается облако пыли, добавляются 1-3% золы.

Горизонтальное перемещение: старайтесь минимизировать горизонтальное перемещение сена, чтобы уменьшить содержание золы. Лучше двигать два валка сверху третьего которых находиться посередине, а не перемещать все три в одну сторону.

Объединение. Использование объединителя валков приведёт к снижению содержания золы в сравнении с использованием грабель, поскольку сено передвигается конвейером, а не перекатывается по земле. Объединение приводит к уменьшению содержания золы на 1-2% по сравнению с граблями.

Урожай. Отрегулируйте зубцы на головке измельчителя таким образом, чтобы подбирать сено без скребки почвы. Избегайте поднятия пыли всей техникой. Доставляйте корма в траншею на чистую бетонную площадку без грязи с дорог.

Хранение и обработка: храните на бетоне или асфальте, чтобы свести к минимуму загрязнение золы при откорме. Используйте должным образом построенные и дренированные хранилища.

Тестирование кормов: высококачественный анализ кормов является единственным способом определения точного содержания золы в вашем силосе.

 

Основывается на информации из университета шт. Висконсин, США

AFP-2